Matka zabiła swoje dwie córki. Jest wyrok sądu

Natalia W. odpowiadała przed wymiarem sprawiedliwości za zabójstwo swoich dwóch córek. Sąd Okręgowy w Legnicy właśnie wydał wyrok w tej sprawie - dożywocie.

Do tragedii doszło w styczniu bieżącego roku. W jednym z mieszkań w Lubinie znaleziono zwłoki 13-miesięcznej dziewczynki i ciężko ranne 12-latkę oraz ich matkę. Na ciałach dzieci widoczne były rany kłute i cięte. Starsza dziewczynka zmarła w szpitalu, z kolei Natalia W. była w stanie ciężkim.

Kobieta usłyszała zarzut podwójnego zabójstwa. Oskarżona w trakcie śledztwa przyznała się do winy, ale nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego tego dokonała. Natalia W. została poddana badaniom psychiatrycznym i psychologicznym, jednak biegli nie stwierdzili u niej choroby.

Z opinii specjalistów wynika, że była ona poczytalna w trakcie popełniania przestępstwa. Biegli nie rozpoznali u oskarżonej choroby psychicznej ani innych zakłóceń psychicznych znoszących albo ograniczających w znacznym stopniu dyspozycje poczytalności.

Natalia W. usłyszała wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Skazana o warunkowe zwolnienie najwcześniej będzie mogła się ubiegać po 30 latach odbycia kary.

dodany 2018-12-11 13:03 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją