Dział Produkcji FCGWR / Kierownik zespołu

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.

Nasze produkty marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 12,6 mld euro w 2015 roku , zatrudniamy ponad 56.000 pracowników  i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek  spełniają oczekiwania  wymagających klientów   poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe  wzornictwo oraz najwyższy  komfort  obsługi.

Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Zarządzanie zmiana produkcyjna w zakładzie AGD;
  • Zarządzanie zespołem pracowników bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych;
  • Udział w procesie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego;
  • Codzienna koordynacja działań w celu osiągnięcia optymalnych wskaźników;
  • Współpraca i koordynacja działań z innymi działami fabryki;
  • Kierowanie procesem optymalizacji procesu ze celu poprawy kosztów i jakości procesów;
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów;

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne- preferowane;
  • 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego- mile widziany;
  • Wiedza dotycząca narzędzi LEAN /Systemów Jakościowych/ TPM;
  • Umiejętność pracy pod presja czasu;
  • Umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów;
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym;

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i kariera

Na aplikacje czekamy do dnia  13.04.2017

Zapoznałem się z informacją