Kontroler Jakości (fabryka kuchenek i lodówek)

HRK Engineering & Technology specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, największego producenta AGD w Europie poszukujemy osób na stanowisko:

Kontroler Jakości

(fabryka kuchenek i lodówek)
miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Realizacja testów mechanicznych; w komorach klimatycznych; w komorze hałasu / ciszy
  • Ulepszanie i podnoszenie jakości gotowego wyrobu
  • Pomiar części przy pomocy narzędzi kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz, itp.)
  • Szkolenia pracowników fabryki w zakresie ustalonego poziomu jakości komponentów
  • Analiza wadliwych komponentów
  • Raportowanie wadliwych części w systemie SAP
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wyników
  • Dbanie o 5S na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (profil techniczny jako dodatkowy atut)
  • Doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kontrolera Jakości
  • Znajomość wymagań i umiejętność pracy zgodnie z normą ISO 9001
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu urządzeń / części w komorach klimatycznych lub hałasu / ciszy
  • Chęć uczenia się
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski jako dodatkowy atut
  • Znajomość środowiska Windows, MC Office (MS Excel, Word, MS PowerPoint)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Zapoznałem się z informacją