Pion Zakupów Produkcyjnych / Stanowisko Specjalista ds. zakupów

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.

Nasze produkty marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem 12,6 mln euro w 2015 roku, zatrudniamy 56.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds Zakupów

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Skanowanie rynku dostawców celem znalezienia potencjałów;
  • Prowadzenie projektów benchmarkowych;
  • Zarządzanie procesem wyboru dostawcy;
  • Zarządzanie portfolio dostawców;
  • Budowanie relacji i negocjacje z dostawcami w celu optymalizacji kosztów zakupu materiałów;
  • Realizowanie strategii zakupowych;
  • Sporządzanie i nadzór nad kontraktami, zamówieniami i innymi dokumentami handlowymi;
  • Raportowanie, sporządzenie prognoz zakupowych;
  • Praca operacyjna w środowisku SAP, Team Center oraz pakiecie MS Office;
  • Ścisła współpraca z innymi działami fabrycznymi;

WYMAGANIA:

  • Wyższe  techniczne lub ekonomiczne;
  • Znajomość rynku dostawców AGD, automotive będzie zaletą
  • Min. 2 lata doświadczenie w dziale zakupów ( preferowane w środowisku międzynarodowym)
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( preferowana również niemieckiego)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B- mile widziane;
  • Elastyczne i pro aktywne podejście w pracy na co dzień;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne;
  • Komunikatywność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, gotowość na nowe wyzwania, zaangażowanie;

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i kariera

Na aplikacje czekamy do dnia  22.04.2017

Zapoznałem się z informacją