Inżynier ds. robotów

HRK Engineering & Technology specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, światowego producenta z branży robotyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier serwisu robotów przemysłowych
dolnoślaskie

Zadania:

  • Serwis robotów przemysłowych w zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski (praca mobilna);
  • Współpraca z dziełem operacji w zakresie organizacji części przed i po montażach;
  • Organizacja i przygotowanie do przeprowadzenia serwisów – praca z dokumentacją;
  • Doradztwo techniczne oraz telefoniczne wsparcie klientów dotyczące bieżących spraw;
  • Wsparcie w implementacji oferowanych rozwiązań – bezpośrednia współpraca z klientami firmy;
  • Prowadzenie szkoleń;
  • Komunikacja z działem operacji  w zakresie organizacji;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży automatyki przemysłowej;
  • Preferowane doświadczenie w działach utrzymania ruchu z gotowością do częstych wyjazdów;
  • Dopuszczalny absolwent bez doświadczenia zawodowego (mile widziane odbyte staże/praktyki). Preferowani absolwenci wydziałów: Elektroniczny, Elektryczny, Mechatroniki, Mechaniki, Automatyki, Robotyki;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację w kwestii problemów technicznych z zagranicznymi oddziałami firmy;
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów i zagadnień technicznych;
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem - nastawienie „na klienta”;
  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Determinacja w osiąganiu celów;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • Dodatkowe benefity (prywatne świadczenia zdrowotne, karty Multisport, program emerytalny);
  • Premie roczne;
  • Liczne szkolenia (również zagraniczne);

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Zapoznałem się z informacją