Kontroler Operacyjno-Finansowy

Miejsce pracy: dolnośląskie/Wszewilki

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i kontrola kosztów, analiza rentowności;
  • analiza i raportowanie przychodów;
  • monitoring zapasów;
  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu;
  • kontrola realizacji założonych planów;
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych;
  • wsparcie działów operacyjnych w obliczeniach projektowych;
  • współpraca z działem księgowości oraz ze wszystkimi działami firmy w ramach wykonywanych zadań;
  • kontrola poprawności dokumentów księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne);
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Controllingu;
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość programu Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;
  • duża samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • otwartość na zmiany, inicjatywa oraz proaktywne podejście do pracy;
  • umiejętność efektywnej komunikacji z osobami na różnych poziomach stanowisk.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • pracę w firmie będącej w ciągłym rozwoju;
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych przez poniższy link:

Informujemy, że nadesłane aplikacje spływają bezpośrednio do naszego Klienta. Firma HRK S.A. nie prowadzi procesu rekrutacji na powyższe stanowisko, nie dokonuje żadnej selekcji dokumentów i nie jest administratorem w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Rola HRK S.A. ogranicza się wyłącznie do publikacji powyższej oferty pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Zapoznałem się z informacją