Dział Zarządzania Łańcuchem Dostaw Fabryki Wrocław / Pracownik Transportu Wewnętrznego

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens (Neff, Constructa i Gaggenau), jak również inne regionalne marki (ZELMER) ułatwiają życie każdego dnia.Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 11,4 mld euro zatrudniający ponad 53.000 pracowników w 2014 roku spełniamy oczekiwania wymagających klientów na całym świecie podbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik transportu wewnętrznego

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Dostarczanie materiałów do linii produkcyjnych i linii pras przy pomocy zdefiniowanych systemów i środków transportu wewnątrzzakładowego;
  • Przyjęcie towarów rozładunki i załadunki samochodów sprawdzanie towaru wg dokumentów;
  • Odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie;
  • Przygotowanie materiałów do wydawania na montaż;
  • Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach;
  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części;
  • Przestrzeganie założeń jakościowych firmy (w szczególności: identyfikowalność części, FIFO, postępowanie z produktem niezgodnym);
  • Reagowanie i informowanie przełożonego o nieprawidłowościach w procesie przepływu materiałów i dbałość o bezpieczeństwo na terenie zakładu;

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym w dużym zakładzie produkcyjnym;
  • Doskonałe operowanie wózkami jezdnymi;
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe i ciągnikowe, uprawnienia SEP 1kV, uprawnienia do obsługi suwnic mile widziane;
  • Znajomość sposobów dostaw materiałów na linie montażowe i procesów logistycznych;
  • Znajomość pojęć kanban, milk run, FIFO;
  • Umiejętność pracy z komputerem lub terminalem komputerowym;

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i kariera

Na aplikacje czekamy do dnia  30.04.2017

Zapoznałem się z informacją