Dział Logistyki / Specjalista ds. SAP

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens (Neff, Constructa i Gaggenau), jak również inne regionalne marki (ZELMER) ułatwiają życie każdego dnia.Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 11,4 mld euro zatrudniający ponad 53.000 pracowników w 2014 roku spełniamy oczekiwania wymagających klientów na całym świecie poprzez nowoczesną technikę, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. optymalizacji procesów logistycznych

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Optymalizacja procesu dostaw części na linie montażowe;
  • Wdrażanie nowych narzędzi Systemu Produkcyjnego dla systemów materiałowych;
  • Zdefiniowanie konceptu dostarczania części na linie montażowe;
  • Monitorowanie i analiza aktualnych procesów wewnętrznych działu;
  • Przegląd nowych dostępnych na rynku narzędzi i rozwiązań organizacyjnych w ramach optymalizacji przepływów wewnętrznych oraz ich wdrażanie w ramach potrzeb i możliwości;
  • Zdefiniowanie opakowań dla nowych części oraz optymalizacja już istniejących;
  • Standaryzacja procesów w łańcuchu dostaw;
  • Wdrażanie procesów ciągłej poprawy w transporcie wewnętrznym i na magazynie;
  • Przygotowanie procesów działowych do wdrożenia nowych produktów;
  • Wdrażanie nowych procesów w transporcie wewnętrznym i na magazynie;

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale logistyki;
  • Znajomość programu SAP, moduł WM, MM;
  • Znajomość narzędzi Lean manufacturing (kanban, milkrun, FIFO, 5S);
  • Sumienność i zaangażowanie;
  • Elastyczność;
  • Samodzielność w działaniach;
  • Umiejętność pracy w  zespole;
  • Kreatywność;
  • Otwartość na innowacje;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka niemieckiego jako atut;
  • Gotowość do pracy pod presją czasu;

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i kariera

Na aplikacje czekamy do dnia  20.04.2017

Zapoznałem się z informacją